> PRACA > Łódź

Praca na magazynie w Łodzi w Łódź, Łódzkie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Zakres obowiązków: kompletowanie zamówień na magazynie wyszukiwanie towarów według określonego klucza sortowanie i przygotowywanie do wysyłki, a także 'stickerowanie' - naklejanie naklejek na towar Czego oczekujemy: znajomości języka polskiego posiadania wizy i paszportu biometrycznego dokładności, spostrzegawczości i zdolności manualnych Co oferujemy: legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (praca tymczasowa) stawkę 12zł/h netto staż w pierwszym tygodniu - praca po 8h dziennie, później 10h premia uznaniowa co miesiąc uzależniona od wydajności i obecności w pracy dodatkowe wynagrodzenie za pracę w soboty w wysokości 50zł zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w centrum miasta Agencja zatrudnienia - numer wpisu 5612 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Detale ogłoszenia: Praca na magazynie w Łodzi
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj